Description/kawalan
Parameter teknikal
Mengenai papan luar
- Enjin Laut Outboard Elektrik 40HP yang kuat dan cekap
- Enjin marin keluar 40hp elektrik terkini memberikan kuasa yang luar biasa, sering memadankan atau melebihi bahan bakar tradisional - enjin berkuasa. Terima kasih kepada kemajuan dalam teknologi bateri dan julat lanjutan, anda boleh menikmati perjalanan yang lebih lama di atas air tanpa bimbang tentang hayat bateri.
- Apabila kos bahan bakar dan penyelenggaraan meningkat, papan luar elektrik menjadi kos yang paling kos - untuk menguasai bot anda. Walaupun kos pendahuluan mungkin lebih tinggi daripada enjin petrol, penjimatan jangka panjang - pada bahan bakar dan penyelenggaraan menjadikan motor elektrik sebagai pelaburan pintar.
- Dengan bahagian yang kurang bergerak, 40hp elektrik luar memerlukan penyelenggaraan minimum - tiada mekanik powerhead kompleks, tiada pelepasan, dan tiada bau petrol. Operasi yang tenang memastikan pengalaman berperahu yang lebih menyeronokkan dan mesra alam, jadi anda boleh memberi tumpuan kepada air terbuka, bukan pemeliharaan enjin.
Pengenalan Syarikat
Ditubuhkan pada tahun 2016 di Huzhou dengan pelaburan awal lima juta dolar, Zhejiang Canglong Power Machinery Co., Ltd. (dikenali sebagai Calon Gloria) ditubuhkan dengan peralatan pengeluaran maju dan pasukan R & D yang mahir.


Ketika perniagaan berkembang, pemilik Calon Gloria melabur tambahan lapan belas juta dolar untuk membina kemudahan produksi 15,000 baru. Pada tahun 2020, syarikat itu disusun semula dan dipindahkan ke Haining, Jiaxing.
Dipandu oleh komitmen untuk kecemerlangan, kami telah melancarkan pelbagai outboards: model 2-stroke (3HP, 5HP, 9.8HP, 15HP, 20HP, 30HP, dan 40HP), model 4-strok (6HP, 20HP, 60HP EFI), dan Outboard Elektrik (40HP). Usaha kami dalam inovasi teknologi juga menghasilkan hasil yang signifikan. Sehingga 24 Julai, 2023, kami telah memperoleh 25 paten, meliputi kawasan seperti sistem bekalan minyak motor luar, peranti ujian yaw, dan sistem pengikat kacang gear bawah air. Sebagai tindak balas kepada isu -isu pelabelan kuasa kuda maya di pasaran, kami secara konsisten mematuhi prinsip kuasa kuda yang tulen, memperoleh peningkatan pujian dari pengguna.


Sejak penubuhan kami, kami telah terlibat secara aktif dalam aktiviti kebajikan awam, mengambil inisiatif untuk memenuhi tanggungjawab sosial korporat kami. Selama bertahun -tahun, kami telah bekerjasama dengan pelbagai organisasi kebajikan awam, termasuk Shuguang Rescue, Blue Sky Rescue, Persatuan Sukarelawan Red Cross China, Min'an Rescue, dan Renze Rescue.
Ujian enjin E40



Pameran
Pesta Eksport Zhejiang ke -7 (Vietnam) di Pusat Pameran Antarabangsa Hanoi, 2 Ogos 2018




Memasang motor luar
Motor luar harus dipasang supaya bot itu seimbang. Jika tidak, bot itu sukar untuk dikendalikan. Untuk bot enjin - tunggal, pasangkan motor luar di tengah -tengah (garis keel) bot.


Ketinggian pemasangan
Untuk menjalankan bot anda dengan kecekapan optimum, rintangan air (seret) bot dan keluar motor papan - mesti dibuat sedikit sebanyak mungkin. Ketinggian pemasangan motor luar sangat mempengaruhi rintangan air. Sekiranya ketinggian pemasangan terlalu tinggi, peronggaan cenderung berlaku, dengan itu mengurangkan pendorong; Dan jika petua kipas memotong udara, kelajuan enjin akan meningkat secara tidak normal dan menyebabkan enjin terlalu panas. Jika ketinggian pemasangan terlalu rendah, rintangan air akan meningkat dan dengan itu mengurangkan kecekapan enjin. Pasang motor outboard supaya plat peronggaan anti - adalah di antara bahagian bawah bot dan tahap 25 mm (1 in) di bawahnya.
Cool tags: Enjin Laut Outboard, China Outboard Marine Engines Manufacturers, Pembekal, Kilang
40HpElektrikMotor Outboard
| Motor Outboard Elektrik | |
| Model Produk | E40 |
| Kuasa dinilai motor | 30 kW |
| Arus output undian | 70 A |
| Semasa output puncak | 105 A |
| Julat voltan input | DC 290V ~ DC 500V |
| Jenis Motor | Motor segerak magnet kekal |
| Kaedah kawalan | Ditutup - Kawalan vektor gelung |
| Tork puncak | 147 nm |
| Tork Rated | 98 nm |
| Kelajuan dinilai | 5900 rpm |
| Gear | F - N - R |
| Nisbah gear | 26 |
| Kaedah penyejukan | Penyejukan air |
| Pek bateri (konfigurasi yang disyorkan) | |
| Voltan nominal | DC 409.6V |
| Kapasiti nominal | 105 ah, caj/pelepasan 1c |
| Tenaga nominal | 43.01 kWh |
| Julat voltan | DC 364.8V ~ DC 460.8V |
| Berat | 325 ± 15 kg |
| Masa mengecas | Caj cepat 60 kW, kira -kira 45 minit; caj perlahan 4 kW, kira -kira 10 jam |
| Masa dan Jarak Endurance (Kelajuan Aliran Air 0) |
- (separuh pendikit) E40 kira-kira 340 minit, kira-kira 55-60 km - (pendikit penuh) E40 kira-kira 80 minit, kira-kira 30-36 km |
| Keputusan ujian di atas adalah berdasarkan | Sebuah bot kembung gentian kaca 5.2 meter + kakitangan bateri 43 kWh + 3. Pada pendikit penuh, kelajuan maksimum ialah 30 km/j, dengan kelajuan pelayaran yang stabil sebanyak 27.5 km/j. Pada separuh pendikit, kelajuan pelayaran adalah 11 km/j. |
| Tenaga nominal | 43.01 kWh |
| Julat voltan | DC 364.8V ~ DC 460.8V |
| Berat | 325 ± 15 kg |
| Masa mengecas | Caj cepat 60 kW, kira -kira 45 minit Caj perlahan 4 kW, kira -kira 10 jam |
| Masa dan Jarak Endurance (Kelajuan Aliran Air 0) |
- (separuh pendikit) E40 kira-kira 340 minit, kira-kira 55-60 km - (pendikit penuh) E40 kira-kira 80 minit, kira-kira 30-36 km |
| Hasil ujian di atas adalah berdasarkan: bot 5.2 meter gentian kaca berkembar + pek bateri 43 kWh + 3 kakitangan. Pada pendikit penuh, kelajuan maksimum ialah 30 km/j, dengan kelajuan pelayaran yang stabil sebanyak 27.5 km/j. Pada separuh pendikit, kelajuan pelayaran adalah 11 km/j. | |
Sepasang
Enjin kapal luar elektrikSeterusnya
Enjin luar papan di papan lautHantar pertanyaan









