Description/kawalan
Parameter teknikal
Mengenai papan luar
A 9.8 HP Outboard Engine sesuai untuk dinghies kecil dan sederhana, seperti:
1. Dinghies yang boleh dibina: Sekitar 3.0 hingga 4.0 meter panjang, bot ini dengan mudah boleh mengendalikan enjin 9.8 hp.
2. Bot kembung badan tegar (RHIBs): Rhibs kecil (3.0 hingga 3.5 meter) sesuai untuk saiz enjin ini.
3.
4. Jon Boats: Kecil Jon Boats (3.5 hingga 4.5 meter) bersesuaian dengan enjin ini untuk penggunaan air cetek.
5. Kereta - Dinghies atas: Dinghies Compact (2.5 hingga 3.5 meter) yang direka untuk pengangkutan mudah juga boleh sepadan dengan enjin 9.8 hp.
Apabila memilih perahu, pastikan ia dapat mengendalikan berat enjin dan penumpang, dan ia dinilai untuk kuasa enjin.
Profil syarikat

Berdasarkan Prinsip Kecemerlangan, kami telah melancarkan 2-lejang Outboards: 3HP/5HP/9.8HP/15HP/20HP/30HP/40HP, Outsoards 4-Stroke: 6HP/20HP/60HP EFI dan Out Elektrik: 40HP. Dari segi inovasi teknologi, kami juga telah mencapai hasil yang ketara. Sehingga 24 Julai, 2023, kami telah memperoleh 25 paten, yang meliputi pelbagai bidang seperti peranti sistem bekalan minyak motor luar, peranti ujian yaw, dan penetapan kacang gear bawah air dan mengetatkan peranti. Sebagai tindak balas kepada isu tanda kuasa kuda maya di pasaran, kami sentiasa berpegang pada prinsip kuasa kuda yang tulen, memperoleh pujian secara beransur -ansur dari pengguna.
Pasukan kami
Pasukan Calon Gloria adalah kumpulan yang berdedikasi yang memberi tumpuan kepada kecemerlangan di seluruh kitaran hayat pengeluaran dan perkhidmatan. Pasukan R & D kami memacu inovasi untuk menyampaikan motor luar yang kuat dan boleh dipercayai, sementara pasukan jualan kami memastikan pengalaman pembelian yang lancar dengan bimbingan pakar. Pasukan jualan kami selepas - komited kepada kepuasan pelanggan, menyediakan perkhidmatan sokongan dan penyelenggaraan yang berterusan. Pengeluaran beroperasi dengan ketepatan dan kecekapan untuk memenuhi piawaian kualiti - yang tinggi, dan pasukan kawalan kualiti kami (Q & C) dengan ketat memeriksa setiap bahagian untuk memastikan ketahanan dan prestasi. Bersama -sama, kami berusaha untuk mencipta produk yang secara konsisten melebihi jangkaan pelanggan.





Alat ganti






Sijil

Soalan Lazim
S: 1. Berapa lama saya boleh mendapatkan maklum balas selepas kami menghantar pertanyaan?
A: Kami akan bertindak balas dalam masa 12 jam.
S: 2. Bolehkah anda menampung permintaan atau penyesuaian khas?
A: Pelekat / reka bentuk pakej boleh disesuaikan atas permintaan anda berdasarkan kuantiti tertentu; Selain itu, kami menawarkan lebih banyak pilihan warna & alat ganti luar dari jenama lain
S: 3. Apakah proses kawalan kualiti anda?
A: Semua enjin outboard CG menjalani ujian ketahanan Multi - di kolam ujian, tasik, sungai, atau lautan, dan pemeriksaan sekunder dijalankan untuk kedap udara selongsong yang lebih rendah.
S: 4. Bolehkah anda menyediakan sijil asal?
A: Ya.
S: 5. Apakah masa utama untuk pengeluaran dan penghantaran?
A: 1-3 hari bekerja untuk sampel
14-21 hari bekerja untuk pesanan pukal
Cool tags: Enjin Outboard Dinghy, pengeluar enjin, pembekal, Kilang China Dinghy Outboard
2 stroke 9.8hp Motor Outboard
Model pilihan:
T9.8bs ---Permulaan manual; Kawalan tiller; Aci pendek
T9.8bl ---Permulaan manual; Kawalan tiller; Aci panjang
| Model | T9.8 |
| Ketinggian transom |
S: 435 (mm) L: 562 (mm) |
| Berat kering | S: 26kg L: 27kg |
| Maks. Julat RPM | 4500-5500 r/min |
| Maks. daya tarikan | 7.2kW (9.8hp) |
| Pelbagai RPM | 1200 ± 50 R/min |
| Jenis enjin | 2-cyl. |
| Pemindahan | 169cc |
| Bore × strok | 50.0 × 43.0 mm |
| Masa pencucuhan | CDI |
| Sistem stereng | Pemegang tiller |
| Sistem permulaan | Permulaan manual |
| Peralihan gear | F-N-R |
| Nisbah gear | 2.08 |
| Trim & Tilt | Manual |
| Kapasiti tangki bahan api | 12L |
| Kapasiti minyak gear | 0.32 L |
| Nisbah Pencampuran (Bahan Api: Minyak) |
50 : 1 |
| Kipas | 8 3/4 * 8 1/2 in. |
Sepasang
40hp enjin outboardSeterusnya
Enjin luar papan ringanHantar pertanyaan












