Description/kawalan
Parameter teknikal
Mengenai papan luar
Kelebihan utama

Mesra alam

Bahan api yang cekap

Bunyi & getaran rendah

Anti - salutan kakisan
Perkhidmatan
Jaminan
1 tahun untuk kegunaan komersial / 2 tahun untuk kegunaan rekreasi
Perkhidmatan OEM yang diperibadikan
Penyelesaian Logistik Lengkap

Jaminan balasan 24 jam
Nasihat profesional
Gudang



Pertunjukan Pembeli






Cool tags: 4 stroke 20 hp bot outboard, China 4 stroke 20 hp bot pengeluar luar, pembekal, kilang
4 stroke 20hp Motor Outboard
| Model | F20 |
| Jenis | 4 strok |
| Ketinggian transom | 438mm (s) 565mm (l) |
| Dimensi | 1048*386*1097 mm (s) / 1048*386*1224 mm (l) |
| Berat kering | 53.8 kg (s) 55.8 kg (l) |
| Maks. Julat RPM | 5000-6000R/min |
| Maks. Daya tarikan | 14.7kW |
| Pelbagai RPM | 1050 ± 50 R/min |
| Jenis enjin | 2-cyl. |
| Pemindahan | 362 cc |
| Bore X strok | 63*58.1 |
| Masa pencucuhan | CDI |
| Sistem stereng | Kawalan tiller |
| Sistem permulaan | Permulaan manual |
| Peralihan gear | F-N-R |
| Nisbah gear | 2.08(27/13) |
| Trim & Tilt | Manual |
| Kapasiti tangki bahan api | 24L |
| Kipas | 9 1/4×11-J1 |
Sepasang
Motor bot keluar 6 hp outboardSeterusnya
Motor Outboard 4 Strok TerbaikHantar pertanyaan











