Motor bot 3HP
Padat dan senang dibawa
Sesuai untuk bot nelayan kecil, bot kembung, dan bot kayu
Diluluskan oleh Persatuan Klasifikasi China (CCS)
Ciri-ciri putaran 360 darjah dengan mekanisme redaman untuk kawalan pendikit lancar
Disyorkan untuk Urama Getah dengan Panjang 2.9m
Description/kawalan
Parameter teknikal
Mengenai papan luar
Calon Gloria 3HP Boat Motor: The Ultimate Portable Outboard Untuk Pengembaraan Seterusnya Anda
Calon Gloria 3HP Boat Motor direka untuk memberikan prestasi yang luar biasa dalam pakej yang padat, ringan, menjadikannya pilihan yang sempurna untuk pengembara dan peminat berperahu. Sama ada anda melayari bot nelayan kecil, dinghies kembung, atau bot kayu, papan atas mudah alih ini menawarkan kemudahan dan kebolehpercayaan yang tiada tandingannya.
Ia sangat sesuai untuk bot nelayan kecil, dinghies getah, dan lain -lain kapal ringan. Dengan panjang yang disyorkan optimum sebanyak 2.9 meter untuk bot kembung, motor ini cukup serba boleh untuk pelbagai aplikasi kapal terbang.

Pembungkusan

- Ditawarkan dalam unit - tunggal dan dual - pilihan pembungkusan unit.
- Setiap unit dibungkus dengan teliti dalam kadbod yang kukuh dengan perlindungan buih dalaman untuk menjamin penghantaran yang selamat.
Kilang dalam talian







Ujian enjin

Enjin kami diuji dengan ketat di kedua -dua kolam ujian terkawal dan persekitaran dunia -. Di kolam ujian, kami menilai kuasa, kecekapan bahan api, dan kestabilan.
Kemudian, kami menguji mereka di tasik untuk menilai prestasi dalam arus yang berlainan dan di bawah beban yang berbeza -beza, memastikan mereka memenuhi standard ketahanan dan kebolehpercayaan kami sebelum menjangkau pelanggan.

Ulasan

Senarai Semak Permulaan Motor Outboard
- Buka injap udara pada kedua -dua tangki bahan api - yang dibina dan luaran.
- Sambungkan talian bahan api luaran ke motor.
- Tetapkan suis bahan api ke kedudukan "ON".
- Masukkan lanyard suis kecemasan dengan selamat.
- Goncang tangki bahan api (jauh dari mana -mana sumber kebakaran) untuk mencampurkan bahan bakar.
- Pastikan gear berada dalam kedudukan neutral.
- Lampirkan garis bahan api ke enjin, kemudian pam mentol 3-5 kali, memastikan titik anak panah ke arah enjin.
- Sebahagiannya buka tercekik, gunakan pendikit untuk memulakan enjin, kemudian tutup tercekik dan biarkan enjin terbiar selama 3-5 minit untuk memanaskan badan.
- Apabila tidak digunakan, angkat motor keluar dari air; menurunkannya apabila diperlukan.
- Untuk penyimpanan jangka panjang -, jalankan enjin sehingga bahan api digunakan sepenuhnya.
Cool tags: Motor bot 3hp, pengeluar motor bot 3hp, pembekal, kilang
2 stroke 3hp petrol motor outboard
Model pilihan:
T3Bs --- Kawalan Tiller; Permulaan manual; Aci pendek
| Model | T3 |
| Jenis | 2 strok |
| Ketinggian transom | 441mm (s) |
| Dimensi | 628*289*997 mm (s) |
| Berat kering | 17.4 kg |
| Maks. Julat RPM | 4500-5500R/min |
| Maks. Daya tarikan | 2.2kW |
| Pelbagai RPM | 1200 ± 50 R/min |
| Jenis enjin | 1-cyl. |
| Pemindahan | 70 cc |
| Bore X strok | 46.0 x 42.0 mm |
| Masa pencucuhan | CDI |
| Sistem stereng | Pemegang tiller |
| Sistem permulaan | Permulaan manual |
| Peralihan gear | F-N |
| Nisbah gear | 2.08 |
| Trim & Tilt | Manual |
| Kapasiti tangki bahan api | Dibina - dalam 1.4L |
| Kapasiti minyak gear | 0.075 L |
| Nisbah pencampuran | 50:1 |
| Kipas | 7¼x6-bs dalam. |
Sepasang
Enjin kapal luar kapal lajuSeterusnya
5 kapal motor luar biasaHantar pertanyaan










