2 stroke 30hp petrol motor luar petrolmenyampaikan prestasi 30hp yang kuat dalam reka bentuk mudah alih. Dengan permulaan manual, penyejukan air dan sistem pencucuhan yang boleh dipercayai, ia sesuai untuk memancing, pelayaran rekreasi, atau digunakan sebagai enjin sandaran.
Description/kawalan
Parameter teknikal
Mengenai papan luar
Motor Outboard 2-Stroke adalah enjin pembakaran dalaman yang dipasang di belakang bot untuk menguasai kipas. Tidak seperti enjin 4-stroke, ia melengkapkan semua empat peringkat pembakaran dalam satu revolusi crankshaft, menawarkan reka bentuk yang lebih mudah, lebih cepat bermula, dan penyelenggaraan yang lebih mudah.
2 stroke 30hp petrol outboard






Interior kilang
Kilang kami menjangkau15,000meter persegi, menyokong pengeluaran skala besar - dengan lebih banyak100Pekerja mahir, termasuk pasukan berdedikasi jurutera teknikal yang berpengalaman. Kami dilengkapi dengan jentera canggih dan barisan pengeluaran moden, memastikan kecekapan yang tinggi, ketepatan, dan kualiti produk yang konsisten. Dengan tumpuan yang kuat terhadap inovasi dan kawalan kualiti, kemudahan kami mampu mengendalikan kedua -dua perintah standard dan disesuaikan, memenuhi permintaan pasaran domestik dan antarabangsa.






Foto pelanggan







Produk kami diedarkan di lima benua dan lebih daripada 60 negara, dipercayai oleh pengguna di pelbagai pasaran. Dengan ketahanan yang luar biasa dan reka bentuk intuitif, mereka terus mendapat pengiktirafan global. Maklum balas pelanggan yang disahkan secara konsisten menyoroti keuntungan sebenar dalam kecekapan dan pengalaman pengguna.
Soalan Lazim
S: Bagaimana saya menentukan panjang aci yang betul untuk motor luar saya?
A: Cukup mengukur jarak dari bahagian atas transom bot anda ke bahagian bawah keel.
S: Bahan apa yang digunakan di motor luar anda?
A: Motor kami terutamanya dibuat dari aluminium tahan lama untuk kekuatan dan ketahanan kakisan.
S: Adakah produk anda datang dengan jaminan?
A: Ya. Kami menawarkan jaminan 1 tahun untuk kegunaan komersil dan jaminan 2 tahun untuk kegunaan rekreasi.
S: Bolehkah saya membeli bahagian pengganti dari anda?
A: Sudah tentu. Kebanyakan bahagian serasi dengan model Yamaha dan sedia ada.
Cool tags: Enjin Outboard Saltwater, Pengilang, Pembekal, Kilang Enjin Air Masin China
2 stroke 30hp Motor Outboard
CG Marine 2 - stroke 30HP menawarkan kemasan matte baru yang bergaya, ketahanan yang dipertingkatkan, dan operasi mesra pengguna. Motor outboard ini dilengkapi dengan pemasa yang memantau parameter dan status operasi mesin, yang membolehkan penyelenggaraan tepat pada masanya untuk memastikan prestasi yang optimum.
| Model | T30 |
| Jenis | 2 strok |
| Ketinggian transom | 423mm (s) / 550mm (l) |
| Dimensi | 843*399*1146 mm (s) / 843*399*1273 mm (l) |
| Berat kering | 53kg (s) / 54.5 kg (l) |
| Maks. Julat RPM | 4500-5500R/min |
| Maks. Daya tarikan | 22.1kW (30hp) |
| Pelbagai RPM | 1150 ± 50 R/min |
| Jenis enjin | 2-cyl. |
| Pemindahan | 496 cc |
| Bore X strok | 72*61 mm |
| Masa pencucuhan | CDI |
| Sistem stereng | Kawalan / kawalan jauh |
| Sistem permulaan | Permulaan manual / permulaan elektrik |
| Peralihan gear | F-N-R |
| Nisbah gear | 2.08(27/13) |
| Trim & Tilt | Manual |
| Kapasiti tangki bahan api | 24L luaran |
| Kapasiti minyak gear | 24L luaran |
| Nisbah pencampuran | 50:1 |
| Kipas | 9 7/8X12-F |
Sepasang
Enjin bot keluar musim sejukSeterusnya
40hp enjin outboardHantar pertanyaan











