Description/kawalan
Parameter teknikal
Mengenai papan luar
Kelebihan:
Kecekapan bahan api: 4 - Outboards stroke adalah sehingga 50% lebih cekap bahan api daripada 2-pukulan HP yang sama.
Mesra alam: Mereka menghasilkan sehingga 90% pelepasan yang lebih sedikit, menjadikan mereka pilihan yang lebih hijau.
Ketahanan: Sistem pelinciran meningkatkan umur panjang dan kebolehpercayaan bahagian dalaman, memastikan operasi yang lebih lancar.
Tork & kelancaran: 4-pukulan menjana lebih banyak tork, sesuai untuk bot yang lebih berat, dan berjalan lancar pada rpm terbiar atau rendah tanpa menyalahgunakan.
Operasi yang lebih tenang: Mereka lebih tenang daripada 2-pukulan, dengan padang yang lebih rendah, mengurangkan pencemaran bunyi.
Keburukan:
Lebih berat & bulkier: Oleh kerana reka bentuk yang kompleks, motor strok 4 - lebih berat, mengurangkan pecutan dan kelajuan atas berbanding dengan 2-sentuhan.
Penyelenggaraan: Memerlukan perubahan minyak dan penapis biasa dan lebih banyak penyelenggaraan kerana sistem pelinciran kompleksnya.
Tidak sesuai untuk bot kecil: Berat tambahan boleh menjadikannya kurang sesuai untuk bot-bot yang lebih kecil yang mendapat manfaat daripada enjin 2-strok yang ringan.

Pada masa ini, Calon Gloria membekalkan 4-stroke 6hp dan 20hp motor bot outboard, dengan model 60efi akan datang tidak lama lagi!
Pengenalan Syarikat
Dipandu oleh komitmen untuk kecemerlangan, kami telah melancarkan pelbagai motor luar: model 2-stroke (3HP, 5HP, 9.8HP, 15HP, 20HP, 30HP, dan 40HP), model 4-strok (6HP, 20HP, 60HP EFI), dan papan elektrik (40HP). Tumpuan berterusan kami terhadap inovasi teknologi telah menghasilkan hasil yang mengagumkan. Sehingga 24 Julai 2023, kami telah memperoleh 25 paten, yang meliputi kawasan utama seperti sistem bekalan minyak motor luar, peranti ujian yaw, dan sistem pengikat kacang gear bawah air. Sebagai tindak balas kepada kebimbangan mengenai pelabelan kuasa kuda maya di pasaran, kami secara konsisten mematuhi prinsip menyediakan kuasa kuda yang tulen, memperoleh peningkatan pengiktirafan dan pujian dari pengguna.

Pasukan kami
Pasukan Calon Gloria adalah kumpulan yang berdedikasi yang komited untuk kecemerlangan di setiap peringkat pengeluaran dan kitaran hayat perkhidmatan. Pasukan R & D kami memacu inovasi berterusan, membangunkan motor luar yang kuat dan boleh dipercayai. Pasukan jualan memastikan pengalaman pembelian yang lancar, menawarkan panduan pakar kepada pelanggan kami. Pasukan jualan kami selepas - memberi tumpuan kepada kepuasan pelanggan, memberikan sokongan dan penyelenggaraan yang berterusan. Pengeluaran dijalankan dengan ketepatan dan kecekapan, memenuhi piawaian kualiti tertinggi, sementara pasukan Kawalan Kualiti (Q & C) kami menjalankan pemeriksaan menyeluruh untuk memastikan ketahanan dan prestasi setiap komponen. Bersama -sama, kami berusaha untuk menyampaikan produk yang secara konsisten melebihi jangkaan pelanggan.






Sijil

Pameran


2017 Shanghai International Boat Show
Memasang motor luar
Motor luar harus dipasang dengan cara yang memastikan bot itu seimbang. Jika tidak, stereng boleh menjadi sukar. Untuk bot dengan enjin tunggal, letakkan motor luar di sepanjang garis pusat bot (garis keel).


Untuk mencapai prestasi yang optimum, penting untuk meminimumkan rintangan air (seret) antara bot dan motor luar. Ketinggian pemasangan memainkan peranan penting dalam hal ini. Sekiranya motor dipasang terlalu tinggi, peronggaan mungkin berlaku, mengurangkan pendorong. Jika petua kipas memecahkan permukaan air, kelajuan enjin boleh meningkat secara berlebihan, yang membawa kepada terlalu panas. Sebaliknya, jika motor dipasang terlalu rendah, rintangan air akan meningkat, menurunkan kecekapan enjin. Idealnya, plat peronggaan anti - harus diletakkan di antara bahagian bawah bot dan kira -kira 25 mm (1 inci) di bawahnya.
Cool tags: Bot Motor 4 Stroke, China Boat Motor 4 Stroke Pengilang, Pembekal, Kilang
4Strok20HP Outboard Motor
Model pilihan:
F20Bs--- Kawalan Tiller; Permulaan manual; Aci pendek
F20Bl--- Kawalan Tiller; Permulaan manual; Aci panjang
F20BWS--- Kawalan Tiller; Permulaan elektrik; Aci pendek
F20BWL--- Kawalan Tiller; Permulaan elektrik; Aci panjang
F20FWS--- kawalan jauh; Permulaan elektrik; Aci pendek
F20FWL--- kawalan jauh; Permulaan elektrik; Aci panjang
| Model | F20 |
| Jenis | 4 strok |
| Ketinggian transom | 438mm (s) 565mm (l) |
| Dimensi | 1048*386*1097 mm 1048*386*1224 mm (l) |
| Berat kering | 53.8 kg (s) 55.8 kg (l) |
| Maks. Julat RPM | 5000-6000R/min |
| Maks. Daya tarikan | 14.7kW |
| Pelbagai RPM | 1050 ± 50 R/min |
| Jenis enjin | 2-cyl. |
| Pemindahan | 362 cc |
| Bore X strok | 63.0 x 58.1 mm |
| Masa pencucuhan | CDI |
| Sistem stereng | Kawalan Tiller / Jauh |
| Sistem permulaan | Permulaan Manual / Elektrik |
| Peralihan gear | F-N-R |
| Nisbah gear | 2.08 |
| Trim & Tilt | Manual |
| Kapasiti tangki bahan api | 24L |
| Kapasiti minyak gear | 0.25 L |
| Kipas | 9 1/4x11-j1 in. |
Sepasang
Motor 4 Lejang Untuk BotSeterusnya
Motor bot strok empatHantar pertanyaan












