Description/kawalan
Parameter teknikal
Mengenai papan luar
Motor bot kuasa kuda 3 memberikan keseimbangan kestabilan dan kecekapan yang sempurna, menjadikannya pilihan yang sangat baik untuk bot kecil dan penggunaan rekreasi. Dengan reka bentuk enjin strok 2 - yang boleh dipercayai, motor ini memberikan prestasi yang lancar dan mampu mengendalikan pelbagai keadaan air. Motor bot kuasa kuda dikenali dengan kecekapan bahan bakarnya, memakan bahan api kurang untuk perjalanan jarak jauh - dan menawarkan operasi kos efektif. Membangunnya yang padat dan ringan meningkatkan mudah alih, membolehkan pengangkutan dan penyimpanan mudah. Sama ada anda memancing atau berlayar di perairan yang tenang, motor ini memastikan pengalaman berperahu mantap dan ekonomi.



Perkhidmatan
Waranti:
1 tahunLiputan untuk kegunaan komersial
2 tahunliputan untuk kegunaan rekreasi
01
Penyelesaian OEM yang disesuaikan
Kami menyediakan end - ke - Sokongan akhir, dari reka bentuk produk ke pembungkusan berjenama, disesuaikan dengan keperluan khusus anda.
02
Jaminan tindak balas pantas
Pakar teknikal kami bertindak balas terhadap semua pertanyaandalam masa 24 jam, memastikan sokongan segera dan praktikal.
03
Pengurusan Logistik yang Dilancarkan
Kami menawarkan kemas kini penghantaran biasa (bi - mingguan) dan tangan - atas bantuan untuk memastikan penghantaran yang lancar dari awal hingga akhir.

Pertunjukan Pembeli
Produk kami telah berjaya berkembang ke lebih daripada 60 negara di lima benua, yang meliputi kedua -dua pasaran maju utama dan pelbagai kawasan baru muncul. Dengan kualiti yang luar biasa, memotong reka bentuk kelebihan -, dan prestasi yang boleh dipercayai, ia telah mendapat pengiktirafan luas di seluruh dunia. Dari metropolis global ke pasaran yang pesat membangun, pengguna secara konsisten memuji keupayaannya untuk memenuhi keperluan dunia - dan meningkatkan kehidupan seharian dengan ketara. Maklum balas positif dari seluruh dunia bukan sahaja mencerminkan tempat pengguna amanah yang kuat dalam jenama kami tetapi juga memperkuat komitmen kami yang teguh untuk kecemerlangan dalam pembangunan produk dan perkhidmatan pelanggan.





Alat ganti



Gudang



Sistem pergudangan kami dilengkapi sepenuhnya, baik - dipenuhi, dan dikekalkan secara bersih dan teratur. Dengan pengurusan piawai dan operasi yang cekap, kami memastikan setiap pesanan diproses dengan segera dan dihantar dengan tepat. Kami terus mengoptimumkan struktur inventori dan aliran kerja logistik kami untuk meningkatkan kecekapan bekalan keseluruhan dan kepuasan pelanggan.
Cool tags: 3 motor bot kuasa kuda, China 3 Pengilang Motor Bot Kuda, Pembekal, Kilang
2 strok3HP Outboard Motor
The 2 - stroke 3 Horsepower Outboard Motor mempunyai kemasan cat baru yang rapi yang meningkatkan ketahanan dan rayuan estetiknya. Motor padat dan cekap ini direka dengan binaan - dalam pemasa untuk memantau jam operasi, membantu pengguna tetap berada di atas penyelenggaraan untuk prestasi yang optimum. Dikenali dengan reka bentuk ringannya, mudah untuk mengangkut dan sempurna untuk bot -bot kecil yang digunakan dalam memancing atau aktiviti rekreasi. Walaupun saiznya yang kecil, ia menawarkan pecutan cepat dan kuasa yang boleh dipercayai. Dengan kecekapan bahan bakarnya dan ciri-ciri mesra pengguna -, motor outboard 3HP memastikan pengalaman berperahu yang lancar, ekonomik, dan mudah.
| Model | T3 |
| Ketinggian transom | 441mm (s) |
| Dimensi | 628*289*997 mm (s) |
| Berat kering | 17.4 kg |
| Maks. Julat RPM | 4500-5500R/min |
| Maks. daya tarikan | 2.2kW |
| Pelbagai RPM | 1200 ± 50 R/min |
| Jenis enjin | 1-cyl. |
| Pemindahan | 70 cc |
| Bore X strok | 46.0 x 42.0 mm |
| Masa pencucuhan | CDI |
| Sistem stereng | Kawalan tiller |
| Sistem permulaan | Permulaan manual |
| Peralihan gear | F-N |
| Nisbah gear | 2.08 |
| Trim & Tilt | Kecondongan manual & kecondongan elektrik |
| Kapasiti tangki bahan api | Dibina - dalam 1.4L |
| Kapasiti minyak gear | 0.075 L |
| Sistem pelinciran | 50: 1 (minyak bahan api) |
| Kipas | 7¼x6-bs dalam. |
Sepasang
20 hp bot motorSeterusnya
Bot Motor 5 HPHantar pertanyaan










