Description/kawalan
Parameter teknikal
Mengenai papan luar
The 5HP 2 - Motor Outboard Gasoline Stroke menawarkan keseimbangan sempurna kestabilan dan kecekapan bahan api. Reka bentuk ringannya memastikan pengendalian dan pengangkutan yang mudah, sementara kuasa bot motor 5hpnya memberikan prestasi yang boleh dipercayai dalam pelbagai keadaan air. Walaupun saiznya padat, enjin ini memberikan kelajuan dan kawalan yang konsisten, menjadikannya sesuai untuk perjalanan pendek atau aktiviti rekreasi. Penggunaan bahan api yang cekap memastikan kos operasi yang lebih rendah, menjadikan bot motor 5hp sebagai pilihan kos efektif untuk perahu yang mencari kebolehpercayaan tanpa menjejaskan prestasi. Sama ada anda memancing atau pelayaran, enjin ini menawarkan operasi yang lancar dan nilai yang hebat.
Alat ganti




Interior kilang





Pakej



Soalan Lazim
S: Bagaimana saya boleh menentukan panjang aci yang betul untuk motor luar saya?
A: Motor outboard harus diletakkan untuk memastikan bot tetap baik - seimbang untuk stereng mudah. Untuk bot dengan enjin tunggal, adalah penting untuk melancarkan motor di sepanjang garis pusat bot untuk mengekalkan penjajaran yang betul.
Ketinggian pemasangan
Untuk mengoptimumkan prestasi kedua -dua bot dan motor, adalah penting untuk meminimumkan rintangan air. Ketinggian di mana motor luar dipasang memainkan peranan penting dalam hal ini. Pemasangan motor terlalu tinggi boleh menyebabkan peronggaan, mengurangkan tujahan, dan jika tip kipas memecahkan permukaan air, ia boleh menyebabkan peningkatan yang tidak terkawal dalam kelajuan enjin, yang berpotensi menyebabkan terlalu panas. Ketinggian optimum adalah di mana plat peronggaan anti - terletak kira -kira 25mm di bawah bahagian bawah bot.


Cool tags: 5 HP Motor Boat, China 5 HP Motor Boat Manufacturers, Pembekal, Kilang
2 stroke 5hp Motor Outboard
Motor Outboard T5 adalah enjin prestasi yang ringan, tinggi - yang dibina untuk bot yang lebih kecil. Reka bentuknya yang diperkemas menggabungkan enjin, kotak gear, dan kipas ke dalam satu unit padat, menyampaikan pendorong yang kuat untuk pelayaran dan memancing jarak pendek -. Menampilkan enjin 2 -, ia memberikan pecutan cepat, kecekapan bahan api yang sangat baik, dan memerlukan penyelenggaraan yang minimum. Sistem pelekap laras motor menawarkan pelarasan stereng yang mudah, memastikan kawalan tepat pada air. Di samping itu, reka bentuk mesra pengguna membolehkan pembongkaran tanpa usaha, membuat penyimpanan dan servis dengan mudah. Dengan perpaduan mudah alih, kuasa, dan kesederhanaan, motor luar T5 adalah pilihan yang ideal untuk peminat sukan air.
| Model | T5 |
| Ketinggian transom | S: 444 (mm) L: 571 (mm) |
| Dimensi | 677*322*1011mm (s) / 677*322*1138mm (l) |
| Berat kering | S: 21.5kg L: 22.5kg |
| Maks. Julat RPM | 4500-5500R/min |
| Maks. Daya tarikan | 3.7kW (5hp) |
| Pelbagai RPM | 1200 ± 50 R/min |
| Jenis enjin | 1-cyl. |
| Pemindahan | 103cc |
| Bore X strok | 54.0 × 45.0 mm |
| Masa pencucuhan | CDI |
| Sistem stereng | Pemegang tiller |
| Sistem permulaan | Permulaan manual |
| Peralihan gear | F-N-R |
| Nisbah gear | 2.08 |
| Trim & Tilt | Manual |
| Kapasiti tangki bahan api | Dibina - dalam 2.8L/ 12L luaran |
| Kapasiti minyak gear | 0.1 L |
| Campurkan jatah | 50:1 |
| Kipas | 7 1/2*7-bl in. |
Sepasang
3 motor bot kuasa kudaSeterusnya
15 HP Motor Perahu Mula ElektrikHantar pertanyaan









