Description/kawalan
Parameter teknikal
Mengenai papan luar
The 4 - stroke 20hp Motor Outboard menawarkan keseimbangan prestasi yang sangat baik, kecekapan bahan api, dan manfaat alam sekitar. Dikenali dengan pelepasan yang lebih bersih dan operasi yang lebih tenang, motor ini adalah pilihan mesra Eco - untuk perahu yang mengutamakan kemampanan. Reka bentuk enjin strok 4 - meningkatkan ekonomi bahan api, mengurangkan kos operasi dari masa ke masa. Di samping itu, percepatan lancar dan penghantaran kuasa yang mantap menjadikannya sesuai untuk pelbagai aktiviti berperahu. Dengan keperluan penyelenggaraan yang rendah dan pelepasan yang lebih sedikit, motor 4-stroke untuk bot menyediakan penyelesaian jangka panjang, kos efektif tanpa menjejaskan prestasi atau kebolehpercayaan.
Pasukan Penyelamat



Interior kilang





Gudang



Cara Memulakan Enjin
Langkah 1: Selepas membongkar, pasangkan cengkaman pendikit ke pemegang stereng (jika cengkaman pendikit berasingan), memastikan anak panah merah sejajar dengan simbol yang sepadan pada pemegang.
Langkah 2: Masukkan enjin merah Shut - Off Switch lanyard ke dalam slot yang ditetapkan.
Langkah 3: Untuk enjin 4-stroke, tambahkan jumlah minyak yang disyorkan (lihat manual pemilik) dan ketatkan topi pengisi minyak dengan selamat.
Langkah 4: Isi tangki bahan api dengan petrol (untuk enjin strok 2 -, gunakan campuran minyak bahan api mengikut manual pemilik). Jangan lupa melonggarkan skru bolong udara pada topi tangki bahan api.
Langkah 5: Untuk model dengan tangki bahan api luaran, sambungkan garis bahan api ke sendi bahan api enjin.
Langkah 6: Jika model mempunyai tangki bahan api dalaman, putar injap bahan api ke kedudukan "On".
Langkah 7: Tarik tuil tercekik untuk menyediakan enjin untuk bermula.
Langkah 8: Tetapkan pendikit kepada kira -kira satu - ketiga kedudukan maksimumnya.
Langkah 9: Tarik tali starter untuk engkol enjin.
Langkah 10: Setelah enjin bermula, tolak tuil tercekik kembali ke kedudukan asalnya.
Cool tags: 40 HP Mariner Boat Motor, China 40 HP Mariner Boat Motor Manufacturers, Pembekal, Kilang
2 stroke 40hp motor outboard
T40 adalah 40 kuasa kuda dua - motor outboard strok yang terkenal dengan prestasi yang boleh dipercayai dan kestabilan yang sangat baik. Reka bentuknya yang mudah memastikan kawalan mudah dan operasi yang lancar, menjadikannya sesuai untuk sukan memancing dan air, seperti melayari, kerana percepatan pesatnya. Mempunyai anjakan yang lebih besar daripada model 40hp biasa, T40 meningkatkan tujahan bawah air, memberikan lebih banyak kuasa dan kapasiti beban yang lebih tinggi, memastikan prestasi dan kebolehpercayaan yang unggul untuk pelbagai aktiviti maritim.
| Model | T40 |
| Ketinggian transom | 424mm (s) 550mm (l) |
| Dimensi | 1073*402*1237mm/ 1073*402*1364mm (l) |
| Berat kering | 76 -78 kg |
| Maks. Julat RPM | 4500-5500R/min |
| Maks. daya tarikan | 29.4kw (40hp) |
| Pelbagai RPM | 1100 ± 50 R/min |
| Jenis enjin | 2-cyl. |
| Pemindahan | 703cc |
| Bore X strok | 80.0 × 70.0 mm |
| Masa pencucuhan | CDI |
| Sistem stereng | Kawalan & Kawalan Jauh Tiller |
| Sistem permulaan | Permulaan Manual & Permulaan Elektrik |
| Peralihan gear | F-N-R |
| Nisbah gear | 2 |
| Trim & Tilt | Kecondongan manual & kecondongan elektrik |
| Kapasiti tangki bahan api | 24L |
| Kapasiti minyak gear | 0.43 L |
| Sistem pelinciran | 50: 1 (bahan bakar: minyak) |
| Kipas | 11 1/8*13 in. |
Sepasang
9 motor bot kuasa kudaSeterusnya
Motor Bot 2 Lejang 30HPHantar pertanyaan











