Description/kawalan
Parameter teknikal
Mengenai papan luar
Calon Gloria 2-stroke 40hp Long Shaft Outboard Engine menawarkan prestasi yang kuat untuk pelbagai kapal air, dari bot nelayan ke kapal penjelajah. Dibina dengan kualiti dan kebolehpercayaan dalam fikiran, enjin 40hp ini memberikan pecutan yang kuat dengan aci panjang untuk kedalaman kipas yang dipertingkatkan, sesuai untuk perairan kasar.
Menampilkan teknologi canggih seperti CDI untuk permulaan yang boleh dipercayai dan berjalan lancar, dan suntikan minyak campuran ketepatan untuk bahan api dan pencampuran minyak optimum, motor 40hp outboard ini memaksimumkan kecekapan dan prestasi. Sama ada anda pemancing yang berdedikasi atau penunggang kasual, enjin outboard Calon Gloria 40hp menyediakan kuasa yang anda perlukan untuk pengalaman hebat di atas air.
Alat ganti

Pengenalan Syarikat
Ditubuhkan pada tahun 2016 di Huzhou dengan pelaburan awal lima juta dolar, Zhejiang Canglong Power Machinery Co., Ltd. (dikenali sebagai Calon Gloria) ditubuhkan dengan peralatan pengeluaran maju dan pasukan R & D yang mahir.


Apabila perniagaan berkembang, pemilik Calon Gloria melabur tambahan lapan belas juta dolar untuk membina kemudahan produksi 15,000 baru. Pada tahun 2020, syarikat itu disusun semula dan dipindahkan ke Haining, Jiaxing.
Dipandu oleh komitmen untuk kecemerlangan, kami telah melancarkan pelbagai outboards: model 2-stroke (3HP, 5HP, 9.8HP, 15HP, 20HP, 30HP, dan 40HP), model 4-strok (6HP, 20HP, 60HP EFI), dan Outboard Elektrik (40HP). Usaha kami dalam inovasi teknologi juga menghasilkan hasil yang signifikan. Sehingga 24 Julai, 2023, kami telah memperoleh 25 paten, meliputi kawasan seperti sistem bekalan minyak motor luar, peranti ujian yaw, dan sistem pengikat kacang gear bawah air. Sebagai tindak balas kepada isu -isu pelabelan kuasa kuda maya di pasaran, kami secara konsisten mematuhi prinsip kuasa kuda yang tulen, memperoleh peningkatan pujian dari pengguna.


Sejak penubuhan kami, kami telah terlibat secara aktif dalam aktiviti kebajikan awam, mengambil inisiatif untuk memenuhi tanggungjawab sosial korporat kami. Selama bertahun -tahun, kami telah bekerjasama dengan pelbagai organisasi kebajikan awam, termasuk Shuguang Rescue, Blue Sky Rescue, Persatuan Sukarelawan Red Cross China, Min'an Rescue, dan Renze Rescue.
Foto pelanggan





Ulasan

2 Stroke Outboard Quick Start Guide
- Pasang luar dengan anti - Plat Cavitation 25mm di bawah bot bawah; Pastikan sarung enjin sesuai dengan bot.
- Gunakan petrol tanpa plumbum, #92 atau lebih tinggi.
- Disyorkan 2 - Minyak Enjin Strok: TC-W3.
- Minyak gear yang disyorkan: GL -4 80 W90.
- Campuran bahan api:
- 10 jam pertama: 25: 1 (petrol: minyak 2-strok)
- selepas 10 jam: 50: 1 (petrol: minyak 2-strok)
- Tukar minyak gear selepas 10 jam, kemudian setiap 50 jam (periksa air dengan kerap).
Cool tags: 40 HP Outboard Engine, China 40 HP Pengilang Enjin Outboard, Pembekal, Kilang
2 stroke 40hp motor outboard
Model pilihan:
T40Bs --- Kawalan Tiller; Permulaan manual; Aci pendek
T40Bl--- Kawalan Tiller; Permulaan manual; Aci panjang
T40BWS--- Kawalan Tiller; Permulaan elektrik; Aci pendek
T40BWL--- Kawalan Tiller; Permulaan elektrik; Aci panjang
T40FWS--- kawalan jauh; Permulaan elektrik; Aci pendek
T40FWL--- kawalan jauh; Permulaan elektrik; Aci panjang
T40fwtS--- kawalan jauh; Permulaan elektrik; Kecondongan elektrik; Aci pendek
T40fwtL--- kawalan jauh; Permulaan elektrik; Kecondongan elektrik; Aci panjang
| Model | T40 |
| Ketinggian transom | S: 424mm L: 550mm |
| Berat kering | 76 -78 kg |
| Maks. Julat RPM | 4500-5500R/min |
| Maks. daya tarikan | 29.4kw (40hp) |
| Pelbagai RPM | 1100 ± 50 R/min |
| Jenis enjin | 2-cyl. |
| Pemindahan | 703cc |
| Bore X strok | 80.0 × 70.0 mm |
| Masa pencucuhan | CDI |
| Sistem stereng | Kawalan & Kawalan Jauh Tiller |
| Sistem permulaan | Permulaan Manual & Permulaan Elektrik |
| Peralihan gear | F-N-R |
| Nisbah gear | 2 |
| Trim & Tilt | Kecondongan manual & kecondongan elektrik |
| Kapasiti tangki bahan api | 24L |
| Kapasiti minyak gear | 0.43 L |
| Sistem pelinciran | 50: 1 (minyak bahan api) |
| Kipas | 11 1/8*13 in. |
Sepasang
30hp enjin outboardSeterusnya
Enjin Sangkut Paling RinganHantar pertanyaan












